OTOBUS CLUP TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere...

Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Empty Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere...

Mesaj  Admin C.tesi Ocak 19, 2008 2:39 pm

Ben bir uzunyol otobüs şöförünün ilk çocuğuydum...Sene 1976...Doğduğum hastahaneden eve o zamanların en meşhur otobüslerinden biriyle ''Magirus Apollo''
ile getirilmişim...Benim doğduğum sabah babam seferden döner dönmez otobüsü
dayamış hastahanenin önüne...Yani argo tabirle ''Kıçımız koltuğa daha o gün deymiş''...Sonraları 0302 ile tanıştım...2 yaşındayken sesinden tanırdım...
Belki o yaşları hatırlaması zordur insanın ama ben hatırlıyorum...0302 devri 1982
ye kadar sürdü...Sonraları 302 S ve V6 modeleriyle tanıştık...Kısa sürdü...Akabinde
0303 ve Varan'a gelen ilk setra 215 ler...Babam o dönem Varan da çalışırdı...
Sonraları yıl 1995 e dayandığında bir çift katlı Daf aldık...Sonra bir Volvo...En
sevdiğim otobüslerdi çift katlılar, onca eziyetine rağmen hemde...Ama sonları kötü oldu...Ve onları alanların sonlarıda...Ama güzeldi...Anılarıyla güzeldi...

Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Fatihk15
Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Mustaf12--
Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Kemal_10--Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Fatihk13--Magirus Apollo ve 0302 den İki katlı otobüslere... Fatihk14 [img]
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 8

https://otobusclupturkey.hareketforum.net